Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Schusslers veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Schusslers veg
  • Beskrivelse: Schlusslers veg fra Minilageret og opp i krysset til E16. Er et grus STØV problem der - vegen ble nyskrapet forrige uke. Er også en del store biler/maskiner som kjører der. DER BØR DET SALTES STRAKS! Håper på effektiv og rask saksgang. Dette haster virkelig!
    Schusslers veg
  • Svar: Hei! Beklager seint svar grunnet ferieavvikling! Vegbudsjettet er stramt, derfor vil ikke salting bli prioritert. Vi vil likevel foreta noe salting gjennom sommeren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle