Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Goggestredet, Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Goggestredet, Brandval
  • Beskrivelse: Gatelyset i Goggestredet fungerer ikke
    Goggestredet, Brandval
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle