Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsensgate 30

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.06.2014
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Prinsensgate 30
  • Beskrivelse: Hei Hvorfor bekjemper dere ikke kjempespringfrøene som er på deres tomt mellom Prinsensgate og rødekorshuset. Hele den overvokste tomta der er full av kjempespringfrøene som sprer seg videre. Jeg så akkurat en artikkel i Glomdalen der noen kommuner sprøyter sine tomter for å bli kvitt dette...
    Prinsensgate 30
  • Svar: I det området du sikter til, så eier kommunen 2 eiendommer som ligger i Sofiesgt. Her er det registrert forekomster av kjempespringfrø. Her vil vi prøve og få sprøyet denne uken. Mvh Park og Idrettsavdelingen.
Se 20 siste saker eller alle