Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsveg v Øvrebyen Park

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Langelandsveg v Øvrebyen Park
  • Beskrivelse: Det ligger tre kumlokk tett inntil hverandre i Øvre Langelands veg melloom hjørnet av Øvrebyen Park og firemannsboligene. Det ene er helt løst - det bråker noe infernalsk for hver bil som kjører over. Det er nok en gummidemper som er ødelagt/ mangler. Kan dere få gjort noe med det? Ser rett ned "elendigheta" der jeg sitter ute på balkongen i Oberst Krebs gate, rett bak Øvre Langelands veg. Den voldsomme skramlinga sjenerer veldig - sikkert også for alle i Øvrebyen Park. Mvh Kari Gjerstadberget
    Øvre Langelandsveg v Øvrebyen Park
  • Svar: Hei! Beklager at vi har glemt å svare på din henvendelse! Øvre Langelandsveg er fylkesveg, og dermed Statens vegvesen sitt ansvar. Du må derfor rette din henvendelse dit. Vi skal likevel videresende denne henvendelsen til GIVAS, i tilfelle de har ansvaret for dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle