Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamlebrua/nybrua/Sentrum

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.08.2014
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Gamlebrua/nybrua/Sentrum
  • Beskrivelse: KIL Toppfotball og Supporterklubben gjør en fabelaktig jobb med å promotere kampene til KIL med flagg i hele sentrum. Kunne det vært en mulighet for kommunen å legge til rette for Supporterklubben med permanente oppheng på lyktestolpene som flaggene tapes til i dag? Ser ikke spesielt pent og heller ikke særlig proft ut slik det er i dag. Må jo være mye enklere også hvis det monteres fester som kan benyttes opp igjen. Heia KIL!
    Gamlebrua/nybrua/Sentrum
  • Svar: Hei! Foreslår at du retter henvendelsen til KIL Toppfotball og Statens vegvesen (vegholder). Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle