Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Marikollen skole - Dr.Gjemsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Marikollen skole - Dr.Gjemsvei
  • Beskrivelse: Gatelys virker fortsatt ikke fra Marikollen skole og opp mot Dr.Gjemsvei/ Sidselrudstien. Her har lysene slått seg av/på i hele vinter. Tidligere samme problem i Dr.Gjemsvei og dette ble ikke bra før lysarmatur ble skiftet. Takk for hjelpen og god 17.mai :-)
    Marikollen skole - Dr.Gjemsvei
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som starter i uke 38 dersom det ikke er alvorlig feil. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle