Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røhneløkka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Røhneløkka
  • Beskrivelse: Forferdelig mange hull. Fint om den hundre meter lange veien kunne blitt skrapet. Går til utfartssted, skytterhuset med mange selskapeligheter, snart Liv i Leiren, bolighus etc.
    Røhneløkka
  • Svar: Hei! Dersom forholdene medfører akutt fare for trafikksikkerheten (gjelder ikke "Gunners"), vil høvling bli utført snarlig. Hvis ikke, må det kanskje vente noe! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle