Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen opp mot Erika Nissensvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Kongevegen opp mot Erika Nissensvei
  • Beskrivelse: Det ble opprettet en sykkelcrossbane. Flott, men det er utrolig mye søppel der. Det må det ryddes opp i. Ligger rundt på hele området. Alt fra ødelagte møbler til engangsgriller. Veldig stykt,og nå har det også kommet tilnærmet i veggrøft.
    Kongevegen opp mot Erika Nissensvei
  • Svar: Hei! Ved oppgradering dukket det opp noen gamle ubesvarte henvendelser som har vært skjult for oss, dette beklager vi. Men ditt problem er vel ikke aktuelt lenger? Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle