Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oterveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.05.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Oterveien
  • Beskrivelse: Stort hull i vegbanen - må fylles
    Oterveien
  • Svar: Hei! Dette er fylkesveg, og ikke kommunens ansvar. Du må derfor rette din henvendelse til statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle