Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skakkland

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.04.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skakkland
  • Beskrivelse: Vegen ble lappet i denne svingen kun for noen uker siden. Nå er mesteparten av lappene borte, og hullene litt større enn de var. Det er også en halvmeter høydeforskjell på høyre og venstre hjulspor, med en topp midten. skraper godt under bilene hvis man ikke kan/tør ligge i feil felt gjennom den delvis blinde svingen.
    Skakkland
  • Svar: Hei! Dette er ikke kommunal veg. Du må derfor rette din henvendelse til statens vegvesen som er vegholder for fylkesveger. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle