Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen 58,2219 Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.04.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Tuskinvegen 58,2219 Brandval
  • Beskrivelse: Finnes det en henteordning for gamle bilvrak? Har 50 år gamle bilvrak på eiendommen.
    Tuskinvegen 58,2219 Brandval
  • Svar: Hei! Ikke som vi kjenner til, men ta kontakt med nærmeste bilopphugger. Dersom bilvrakene utgjør en fare for miljøet, kan de bli tvangsfjernet for eiers regning og risiko. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle