Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Klagde på dette for 2 år siden øya har hvert ødelagt i 5-6 år men nå kan dere se hva som S......
    Tråstad Ungdomskole
  • Svar: Hei! Dessverre en sak som har havnet mellom to stoler (usikkerhet rundt hvem som har ansvaret). Vi har bestilt GIVAS til å utbedre dette! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle