Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 95, 2213 K

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.08.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Storgata 95, 2213 K
  • Beskrivelse: Det står to-tre store bjørketrær på nedsiden av huset vårt - i Nygata. De to bjørkene medfører greiner, løv, store mengder pollen og frø hele sommerhalvåret. Bakgården vår er svært preget av alt dette nedfallet,og det kreves nesten daglig kosting og spyling i de verste periodene. I tillegg tar de vekk solen på ettermiddagen. Vi har et sterkt ønske om å felle trærne. I stedet kan feks plantes rognetrær eller andre typer trær som medfører mindre "søppel" enn disse bjørketrærne.
    Storgata 95, 2213 K
  • Svar: Mvh KKeiendom
Se 20 siste saker eller alle