Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 95, 2213 K

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2014
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Storgata 95, 2213 K
  • Beskrivelse: Det gjelder den gamle renna nedover Storgata. I høst renset kommunen opp renna. Det så fint ut, men det ble liggende masse løsmasse i form av jord i renna. Ved første store regnskyll i høst, raste det ned jord, småstein, kvist m.m. ble erodert og raste nedover. Endte stort sett i sluket nedenfor oss i krysset Storgata/Nygata, og dette er nå helt tett. Ved større nedbørsmengder i vår, vil dette medføre at løsmassene drar videre nedover og inn på nedenforliggende eiendommer.
    Storgata 95, 2213 K
  • Svar: Hei takk for at du sier i fra! Vi har løst saken, beklager at det tok tid å få tilbakemelding. Mvh Jonas Dahl GIVAS
Se 20 siste saker eller alle