Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Alle gatelysene er slukket i Glåmlia, det har de vært i snart 14 DAGER. Håper dere retter det.
    Glåmlia, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det er kommet flere henvendelser om dette. Dersom det ikke er en alvorlig feil blir dette utbedret torsdag eller fredag i inneværende uke (uke 14). Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle