Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

kabberudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: kabberudvegen
  • Beskrivelse: grusvei har store huller. gjennomkjøring begynner å bli et problem.
    kabberudvegen
  • Svar: Hei! Kommunale veger vil bli høvlet i vår. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle