Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skyrudvegen
  • Beskrivelse: Gatelysstolpe står veldig skeivt. Bør rettes opp før den blir hengende i lystrådene.
    Skyrudvegen
  • Svar: Hei Dette er notert. Vi bruker å ta en "oppsamling" av skjeve stolper og så blir det tatt en runde med oppretting, dersom det ikke er en fare for at stolpen kan falle over vegen f.eks. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle