Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Geitramsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.03.2014
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Geitramsvegen
  • Beskrivelse: Lekeplassen som er under bygging i Geitramsvegen(Lia) har veldig løs gjørme. Ungene mine skulle prøve den nye husken men på vei dit sank de ned i gjørma til hoftepartiet. Klarte og få de opp men det kan være farlig for de minste. Er også et vannrør øverst i Utsiktsvegen ved garasjene som unger kan gå inn i. Vet ikke om det burde vært et gitter der?
    Geitramsvegen
  • Svar: Vi har oversendt denne saken til Arkitektlaget som er ansvarlig for lekeplassen, samt Givas om sikring av vannrør. Med vennlig hilsen KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle