Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Lerkeveien
  • Beskrivelse: Hei Parkeringsplassen mellom barnehagen og Vennersberg skole er aldeles forferdelig. Biler blir ødelagt av alle dumpene der. Håper på snarlig løsning
    Lerkeveien
  • Svar: Hei! Beklager seint svar! Denne plassen har KKEiendom vedlikeholdsansvaret for. De fikk beskjed rett etter at at vi mottok denne henvendelsen. Forhåpentligvis er forholdet utbedret. KKE´s kontaktperson er Tor Rønningen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle