Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

eventyrstien/askeladdveien krysset

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: eventyrstien/askeladdveien krysset
  • Beskrivelse: Her er det mange hull i veien, noen pga en vannlekkasje fra år 2012,som det fortsatt kommer vann ifra. Bileigere i eventyrstien får biler ødelagt av dårlig vei. Er lovet bedre vei, men etter 2vintre med en sving full av is er tålmodigheten på bristepunktet. Er ikke gøy å høre at man ikke får besøk, da besøket er redd veien ødelegger bilen
    eventyrstien/askeladdveien krysset
  • Svar: Hei! Det er avtale om at utbygger skal sete i stand vegen etter byggingen. Det ble dessverre stans i vinter, dermed er utbyggingen satt på vent. Vi håper det blir igangsatt i vår/sommer, slik at det kan ferdigstilles. Utbygger skal da sette i stand vegen. Vi ønsker ikke å bruke penger på denne vegen så lenge det er avtale om at utbygger skal ordne dette. Mest sansynlig må dere dessverre leve med disse dårlige forholdene enda en stund. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle