Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skyrudvegen
  • Beskrivelse: Vegen trenger skraping, mange dype hull som ødelegger bilene.må kjøres med veihøvel fordi hullene er så dype
    Skyrudvegen
  • Svar: Hei! Normalt er det ikke mulig å høvle på denne årstiden (tele), men det er meldt flere dager med fint vær, så vi skal gjøre et forsøk. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle