Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogersveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.03.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ole Bogersveg
  • Beskrivelse: Manglende gatelys i hele vinter.
    Ole Bogersveg
  • Svar: Hei Dette er meldt til Eidsiva for lang tid tilbake. Her har det dessverre vært mørkt veldig lenge. Årsaken til at det er mørkt er at det har vært en eller annen kabelfeil. Kabelfeilen har ført til at 45 armaturer i området her har brent opp. Dette omfatter b.a. Ole Bogers veg, Waldemar Karlsens veg, en del av Bekkefaret, litt i Langelandsfaret og noe i Skrivervegen. For å få noen lamper i området til å lyse ble det lagt en provisorisk kabel på bakken i vinter…langs Bekkefaret og foretatt noen omkoblinger. Denne kabelen må graves ned i bakken til våren. Materiell er for lengst bestilt gjennom Eidsiva …men det har ikke kommet enda.. det var min. 8 ukers leveringstid..det er purret opp også via grossist…det ble sagt at det skulle kommet 06.02..men ikke kommet enda. ..det er ment å få utført dette så snart materiellet har ankommet…. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle