Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rugdevegen 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.03.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Rugdevegen 1
  • Beskrivelse: Gatelysene har vært ute av drift i lang tid
    Rugdevegen 1
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle