Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.02.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Stasjonsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Hei. Gatelysene i Stasjonsvegen på Roverud har sluknet (igjen). Dette gjelder samtlige punkter i hele vegen. Fint om dette kan få prioritet. Mange bruker vegen til sine spaserturer - og uten snø på bakken er det bekmørt på kvelden.
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle