Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gundalsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Dr. Gundalsvei
  • Beskrivelse: Kjørte ned sykehusbakken i dag, hadde sikkert 20 km/t ned der da jeg vet at det er forferdelig glatt til tider. Bremset litt og bilen skled bare rett frem og jeg havnet i den sperringen som er satt opp nederst i bakken. Det ble ingen skader på sperringen men bilen minin fikk skader mange tusen kr.Rett etter meg kom det en annen bil som kjørte rett inn i sperringen foran meg. Fikk også vite av politiet at det var mange som hadde kræsjet denne dagen på samme sted. Jeg kom ned bakken ca 0803 og synes det er merkelig at det ikke er strødd på dette tidspunktet, da det veldig mye trafikk der i forbindelse med skole, barnehage, sykehus osv... Jeg måtte på versted med bilen min og når jeg kjørte opp "sykehusbakken" ca 0930 , var det plutselig strødd. Det må være billigere for kommunen og strø enn å skifte ut den sperringen som er satt opp, kan tenke meg at den ikke er så billig.
    Dr. Gundalsvei
  • Svar: Hei! Det er ikke like lett å være på riktig sted til rett tid ved væromslag, men vi prøver. Vi beklager at ikke vegen var strødd når du kjørte der. Minner også om at det er et føreransvar å være riktig skodd for gjeldene føreforhold. Dr. Gundahls veg er en av vegene vi holder et ekstra øye med, likevel slo det om og ble glatt. Vi beklager nok en gang, og er lei oss for at du fikk skader på bilen din. Slike skader må dessverre dekkes av den enkelte. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle