Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.02.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Løkkegata 24
  • Beskrivelse: Ja, da er det mørkt her igjen :-) Gatelys rett over vegen til Løkkegata 24.
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle