Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen 1 /Glommengata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.02.2014
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Bæreiavegen 1 /Glommengata
  • Beskrivelse: Det står et bilbatteri i veikanten på høyre side når man kommer ned Bæreiavegen, akkurat i krysset der veien går inn på Glommengata. Dette har stått der siden i sommer. Kunne ikke slik type søppel blir fjernet uten at det må meldes inn her, for jeg er temmelig sikker på at noen fra deres etat har passert dette mange ganger med blomstervanningsbiler og det ene med det andre. Bare et forslag til forbedring :-)
    Bæreiavegen 1 /Glommengata
  • Svar: Dette batteriet skal nå være fjernet. Men vennlig hilsen KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle