Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr.Gjems vei 9

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.02.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr.Gjems vei 9
  • Beskrivelse: Periodevis defekt gatelys. Kan være bra i flere dager for så og bli borte igjen. Det samme gjelder et på andre siden av veien. Nr.12
    Dr.Gjems vei 9
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle