Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ernst Engs veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Ernst Engs veg
  • Beskrivelse: Ernst Engs veg trenger å bli måkt/skrapt for snøslaps. Det er veldig sporete og det vil bli meget vanskelige kjøreforhold dersom det nå fryser på uten at det er måkt først.
    Ernst Engs veg
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen, og vi beklager seit svar, men forholdene du påpekte bel utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle