Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Badstuveg
  • Beskrivelse: Øvre Badstuveg med tilhørende sideveger er for dårlig brøytet. Det trengs å skrape bort snøsørpe som, hvis det fryser på nå, vil gjøre veiene her uframkommelige med dype spor. Dette har vært et problem her hver vinter og etter en befaring rundt om kring i Kongsvinger i kveld, kan jeg trygt påstå at det ikke finnes verre veger akkurat nå! Gang- og sykkelstiene er derimot bare og fine!
    Øvre Badstuveg
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men forholdene du påpekte ble utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle