Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gjems vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Dr. Gjems vei
  • Beskrivelse: Veldig mye snø i veien som er tint,blir stort problem hvis det fryser til.
    Dr. Gjems vei
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men vi håper resultatet ble bra. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle