Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Barkveien 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.02.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Barkveien 10
  • Beskrivelse: Det står en bil hensatt på grusveien nedafor gjesteparkeringen til Konglevegen Borettslag. De som kjøre den veien bruker plenen til borettslaget får å komme fra. Dette går utover plenen.
    Barkveien 10
  • Svar: Hei! Vi er litt usikre på hva du mener, men vi skal reise ut for å se på forholdet. Ring oss gjerne på tlf. 62808262 for å gi en nærmere beskrivelse. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle