Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lensm. Jahnsens veg 19

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.02.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Lensm. Jahnsens veg 19
  • Beskrivelse: Ikke brøytet denne sidevegen fra Lensmann Jahnsens veg (hovedveg). Denne sidevegen er en kommunal veg. Problemer med å komme fram.
    Lensm. Jahnsens veg 19
  • Svar: Hei! Denne sidevegen er ikke en kommunal veg! Dette er en privat adkomst, som eies av tre oppsittere (G.nr./B.nr. 27/43. 27/153. 27/73.), + Lennsmannstomta 2 borettslag (G.nr./B.nr. 27/363). Adkomsten vil ikke bli brøytet av kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle