Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Digerudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.02.2014
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Digerudvegen
  • Beskrivelse: Ingen henting av avfall siden 2. januar. Søppel flyter utover og rives opp av fugler. Ingen respons fra GIR da de skylder på snø på bakken.
    Digerudvegen
  • Svar: Hei.Mail er sendt videre til prosjektmedarbeider Gusterudmoen som har denne saken. Han vil ta kontakt med deg
Se 20 siste saker eller alle