Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røgdenvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.02.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Røgdenvegen
  • Beskrivelse: Meldt sak pr tlf i desember. Fortsatt 2-3 møke lyktestolper på Hofoss !!
    Røgdenvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva venter på noe materiell her. Vi håper å få utbedret dette ved utbedringsrunde i uke 12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle