Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidevegen 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sidevegen 2
  • Beskrivelse: Innkjørselen mot Mattilsynet fra Sidevegen: kraftig dump i overgangen fra nyreparert veg. Utvasket?
    Sidevegen 2
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi skal se nærmere på dette, men det er usikkerhet til når vi får gjort noe fysisk med det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle