Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vangenspissen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vangenspissen
  • Beskrivelse: Et lyspunkt på fotball/skøytebanen er ute av drift
    Vangenspissen
  • Svar: Hei Denne er videreformidlet til KKEiendom som har ansvar for lekeplasser. mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle