Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: austmarka
  • Beskrivelse: en del gatebelysning lyser ikke,og jeg håper dette blir ordnet i nær fremtid.
    austmarka
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden nå som har pågått en tid. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle