Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skrivervegen 36

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skrivervegen 36
  • Beskrivelse: Det er fortsatt ikke lys i gatelysmasta utenfor Skrivervegen 36. Det har vært lys i noen korte perioder enkelte kvelder.
    Skrivervegen 36
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden nå som har pågått en tid. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle