Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Torsveg 19

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Torsveg 19
  • Beskrivelse: Veldig dårlig vei spesiellt nå når det er masse snø i tillegg. Bilen skraper nedi da det er altfor høyt midt under bilen. Hvorfor brøyes det ikke her som de gjør på friggsvei??
    Torsveg 19
  • Svar: Hei! Det er samme operatør som brøyter begge vegene. Årsaken kan nok være at Tors veg dessverre er noe mer sporete enn Friggs veg, og at brøytingen derfor oppleves som dårligere. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle