Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Roverud-humlevegen-mygglivegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Roverud-humlevegen-mygglivegen
  • Beskrivelse: På gangsti mellom Humlevegen og Mygglivegen, Roverud, mangler ikke mindre enn 7 av totalt 13 lyskastere lys! Dette er meget uheldig da veien benyttes av skole barn, samt både unge og voksne turgåere. Saken er meldt tidligere uten respons.
    Roverud-humlevegen-mygglivegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle