Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røgdenvefgen/Hofoss

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Røgdenvefgen/Hofoss
  • Beskrivelse: På lystraseen er det minst 3 lys som ikke virker, 1 stk nede ved bussplass Hofoss + 2 sk v Kvernhaugvegen. Problemet ble også meldt pr tlf / kommunen medio desember...
    Røgdenvefgen/Hofoss
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle