Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gjermshusvn 39

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gjermshusvn 39
  • Beskrivelse: Ønsker ny lyspære på pumoehus
    Gjermshusvn 39
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til GIVAS IKS. mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle