Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Persvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Persvegen
  • Beskrivelse: Det er ingen av gatelysene som lyser i Persvegen/Pålsvegen/Eventyrstien/Askeladdveien.
    Persvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det er kabelfeil funnet ved Bekkefaret som er årsak til at alt gatelys i området har vært mørkt. Det er gjort midlertidige omkoblinger for å få gatelyset på igjen , inntil kabelfeil er rettet. Det må legges ny kabel på en lengre strekning. Gatelyset lyser nå hele døgnet, men det blir etter hvert montert en midlertidig fotocelle slik at de bare lyser når det er mørkt. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle