Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kråkevegen
  • Beskrivelse: Stort hull i Kråkevegen, i bakken opp mot Kråkevegen 50-57. Ga beskjed om dette i høst til kommunen. Det ble lovet at dette skulle ordnes, men er fortsatt ikke gjort noe med. Det er forøvrig noen småhull lenger oppe i vegen også.
    Kråkevegen
  • Svar: Hei! Dersom forholdene medfører akutt fare for trafikksikkerheten, vil snarlige tiltak bli gjort. Hvis ikke må det vente til seinere. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle