Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien 121

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien 121
  • Beskrivelse: Hull i veien.
    Kongeveien 121
  • Svar: Det samme gjelder dette forholdet!
Se 20 siste saker eller alle