Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen 90

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.01.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongevegen 90
  • Beskrivelse: Hull i veien.
    Kongevegen 90
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Dersom forholdet medfører fare for trafikksikkerheten, vil det bli utbedret snarlig, hvis ikke må det vente noe. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle