Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

c . larsmonsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: c . larsmonsvei
  • Beskrivelse: Gatelys har gått hele veien , også ett lys i gangstien opp til konduktørveien
    c . larsmonsvei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Feil er rettet og veglys skal ha kommet på igjen ..trolig torsdag 09.01. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle