Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden - ved skansen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Strandpromenaden - ved skansen
  • Beskrivelse: Et stort tre har falt ned over ledningen for belysningen langs strandpromenaden. På stien på veg mot skansen. Treet ligger mot ledningen.
    Strandpromenaden - ved skansen
  • Svar: Hei! Beklager at vi har glemt å svare på denne henvendelsen, men vi mottok den og bestilte umiddelbart fjerning av treet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle