Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Goggestredet 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.01.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Goggestredet 1
  • Beskrivelse: Alt for dårlige gatelys. Vitsen med å ha gatelysa tell pynt?.. Lyser så vidt itte jo. Stått sånn i over ett år nå, alt for dårlig av dere at dere ikke har gjort noe med det enda. "kongsvinger kommune" Typisk.
    Goggestredet 1
  • Svar: Hei Årsaken til at veglys i Brandval sentrum har vært mørkt er en kabelfeil. Denne ble til slutt funnet, det er en kabel inne i rekkverket på Brandval bru som var røket av. Dette er på grunn av en kombinasjon av opprusting av rør og bevegelser i bruspennet. Det ble lagt en provisorisk kabel på brua av Eidsiva energi AS i romjula. Etter dette skal veglyset her være i orden, det kan være enkeltpærer i Brandvalvegen nær kirka som fremdeles kan være mørke.Disse er det videre gitt melding om å utbedre ved vedlikeholdsrunde som pågår nå i disse dager. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle